Wat mooie foto’s om jullie warm te maken voor de komende reviews op Beauties@Work!
De Rita Ora collectie van Rimmel. 12 prachtige lakjes met toffe verpakking en coole namen. Omdat ik het zonde vind om 12 lakjes vlak na elkaar te swatchen zal ik de review/swatches opsplitsen in twee delen. Eén deel met de felle kleuren en één deel met de nudes en pasteltinten.
Van Sally Hansen test ik de nieuwe handcrème en de diamond shine topcoat. De eerste resultaten van de top coat zijn positief!
Labello lip butters in heerlijke geuren. Momenteel heb ik last van een verkoudheid. Mijn lippen zijn daardoor ook wat droog. Het ideale moment dus om deze butters te testen.
Mijn eerste Bio beauté by Nuxe producten. Een shampoo en conditioner. Zie ik daar kokos? Me gusta!
De Silk Epil 7 van Braun. Nog nooit eerder een epilator gebruikt. Ik moet eerlijk toegeven dat ik toch wat schrik heb voor de pijn. Iemand die mij kan geruststellen?
Een herstellend serum voor gespleten punten van L’oréal expert. Daar heb ik nu niet meteen last van. Het zal wel geen kwaad kunnen zeker?
I saved the best for last: een limited edition bronzer van Dr Hauschka. Ik ben gewoonweg verliefd op deze verpakking!
Buiten de producten die ik jullie nu laten zien heb, zijn er nog veel die liggen te wachten om getest te worden. Nu alleen nog de tijd vinden….Ik doe mijn best 🙂
Written by Eva
Weer veel om naar uit te kijken dus, leuk! Die Dr. Hauschka bronzer heb ik ook. Hij is prachtig, absoluut, maar qua kleur is hij nul 😦
Wauw, die lakjes van Rimmel! Ik ben benieuwd hoe de Silk Epil je gaat bevallen!
Ik ben benieuwd naar de Labello lip butters!
’t Is zomer voor iets he? Alles op ’t gemakse!