Jullie zijn waarschijnlijk al op de hoogte van mijn zwak voor mooie verpakkingen. Van mijn liefde voor bloemengeuren misschien ook? De twee worden dus perfect gecombineerd met deze Field of Flowers!
Philosophy-liefhebbers weten dat dit niet de eerste Field of Flowers is. Deze Gardenia Blossom is een limited edition voor Valentijn. In de plaats van de traditionele bos bloemen kan je nu een heerlijke bloemengeur geven/vragen.
“Field of flowers gardenia blossom is een verfijnde mix van witte gardenia en transparante bloemen, die je vrouwelijkheid in evenwicht brengt.”
Hier alvast de ingrediëntenlijst voor de liefhebbers.
De verpakking met de mooie bloemen is he-le-maal mijn ding. No way dat ik deze in een badkamerkast ga verstoppen. Die etaleer ik mooi op de badrand. Alleen al van het kijken naar de bloemen word ik rustig. De joekel van een fles (480ml!) zal me nog vele uren plezier bezorgen.
De geur is op en top bloemig. Heel clean en fris. Een geur die bij mij rustgevend werkt. Hij reinigt goed zonder te agressief te zijn. Na de wasbeurt ruik je het parfum nog subtiel. Na een drietal uurtjes ruik je het niet meer.
Exclusief verkrijgbaar bij Ici Paris XL voor 20.56 euro. Opgepast: dit is een limited edition! Haal er vandaag nog snel ééntje voor je allerliefste 🙂
Happy Valentine!
Written by Eva
Binnenkort hier even aan snuffelen! 😀
Ik ben gek op bloemige geuren! Deze verpakking ziet er ook super uit, nu ben ik heel nieuwsgierig geworden 🙂
I might actually prefer their food scents to this one, but the bottle is adorable!
Haha ik zie je al volledig bubbelen in bad met je bloemenfles! 😀
zo’n grote fles zeg. Gelukkig dat het een goed merk is. 20 EUR voor zo’n fles is wel mooi!
Iedereen is hier echt razend positief over, ik ben echt wel benieuwd geworden nu.
De geur vind ik in ieder geval heerlijk! En de verpakking is super mooi, Ik heb er een sample van gehaald en was direct verkocht!
Hmmm, ik wil deze nog gaan halen als laat valentijnscadeautje voor mezelf!