Deze make-up base heb ik sedert enkele weken in mijn bezit. Hij maakte deel uit van de make-up die ik kreeg via de swap met Silke.
Zoals de naam al zegt is het een base…een primer dus. Hij zou de huid moeten voeden, voor een glow zorgen, kleine foutjes verbergen én zorgen dat je foundation beter en langer op de huid blijft.
De verpakking ziet er niet bepaald luxueus uit. Van essence kan je dat niet verlangen. De roze kleur is wel leuk. Het pompsysteem is handig en hygiënisch.
De base is roze en bevat veel shimmer. Hij heeft de textuur van een crème. Niet vast maar ook niet lopend. De geur is neutraal.
Hier zie je de base uitgesmeerd.
De base is zéér blinkend. Discobol-effect anyone? Zelfs van onder mijn foundation is deze base te shimmery. Ik gebruik hem dan ook als highlighter en niet als primer.
Written by Eva
Jammer dat hij zo shimmery is!
Is deze gewoon in de winkel te koop? Heb deze nog nooit gezien.
Geen idee als hij er nu nog ligt 🙂
Oh help, ECHT niks voor mij 🙂 Ik vecht sowieso al hard genoeg tegen de shine!
Oh, wauw! I love the simmers erin, maar als het too much is.. is het zonde.
mmm misschien wel een mooie highlighter inderdaad