Bourjois heeft heel wat moois te bieden deze maand en volgende maand. Ik toon jullie 3 producten.
Als een echt hybride make-up- én verzorgingsproduct, beantwoordt de foundation BB CREAM van Bourjois aan alle verwachtingen op het gebied van de teint: deze egaliseert, corrigeert onvolmaaktheden en geeft een natuurlijk resultaat.
Het zijn niet minder dan 8 resultaten die je in één enkel schoonheidsgebaar creëert voor je huid!
- Egaliseer
- Maakt glad
- Doelgerichte correctie
- Tegen vermoeidheid
- Tegen glimmen
- Tegen veroudering
- Hydratatie
- SPF 20
De nieuwe Foundations BB Cream van Bourjois zijn vanaf maart 2013 verkrijgbaar bij Di, Inno, Kruidvat, ICI PARIS XL en in onafhankelijke parfumerieën.
Consumentenprijs: € 15,49 / 6g
BB GLOSS van Bourjois, dat zijn 5 voordelen qua make-up en verzorging in 1 schoonheidsgebaar! Deze gloss maakt een einde aan eindeloze lagen producten, één keer aanbrengen en de lippen zijn natuurlijk, glossy en de teint licht op.
- Er goed uitzien
- Bescherming
- Hydratatie
- De schittering van kristallen
- Maakt glad
De nieuwe BB Glossen van Bourjois zijn vanaf maart 2013 verkrijgbaar bij Di, Inno, Kruidvat, ICI PARIS XL en in onafhankelijke parfumerieën.
Consumentenprijs: € 11,99 / 5,7 ml
Bourjois innoveert en introduceert FAN-TASTIC VOLUME, de nieuwste mascara, die heel, héél erg anders is … Met deze mascara krijgt het werkwoord ‘spreiden’ een volledig nieuwe betekenis!
Dankzij het exclusieve, waaiervormige borsteltje** en de diepzwarte, ultravolumegevende, intense formule ontdek je wimpers zoals je ze nog nooit gezien hebt: volume, gehuld in diepzwart en ongelooflijk gespreid in een uiterst glamoureuze waaier!
De nieuwe Mascara FAN-TASTIC Volume van Bourjois is vanaf januari 2013 verkrijgbaar bij Di, Inno, Kruidvat, Ici Paris XL en in onafhankelijke parfumerieën.
Consumentenprijs: € 12,99.
De gloss lijkt me heel fijn!
Ik ben benieuwd naar de mascara 🙂
Mooie producten. Komt de bb cream in meerdere kleuren?
De mascara maakt me wel nieuwsgierig.
Ik ben heel benieuwd naar die BB-cream!!
That foundation BB cream looks promising! I’ll have to swatch it next time I’m in a drugstore!
De fan tastic mascara heb ik ook. Wel nog even wachten tot mijn andere mascara op is voor ik hem gebruik 🙂
Ik vind de mascara echt top, alleen maakt hij mijn wimpers niet langer, maar dat vind ik op zich niet zo erg.
Die BB cream ziet er wel interessant uit, anders dan al de rest
Ik ben een grote Bourjois fan. Die gloss ziet er mooi uit!
de foundation BB cream ziet er leuk uit zeg !
hopen dat ie dan ook nog doet wwat hij belooft hihi (:
Ben benieuwd naar die mascara!
Ik ben benieuwd naar de BB Cream!!
Ik ben heel benieuwd naar de producten, vooral naar de mascara.
Leuk!! de mascara lijkt mij erg fijn
Pingback: Bourjois Fan-Tastic Volume Mascara | BeautiesAtWork