Een lakje van de Zeeman, wat kunnen we daar van verwachten? Dit lakje is trouwens van hetzelfde merk als het lippotlood die ik vorige week reviewde. Dat potlood bleek ondanks zijn lage prijs een goed product. Kan deze lak de reputatie van het merk Indigo positief of negatief beïnvloeden? Find out!
Het flesje was nog voorzien van een plastic laagje. Qua bescherming zat de verpakking dus goed. Alleen jammer dat het lettertype praktisch onleesbaar is. Gelukkig plakt onderaan nog een sticker met wat informatie.
Het flesje bevat 12 ml. Best veel. Dit lakje heeft geen naam, wel een nummer. Nummer 154.
De borstel maakt het lakken makkelijk. De dekking is ook in orde. Dit is het resultaat na 1 laagje.
De kleur is een mix van oud roze, oranje en roestbruin. Een metallic finish zie ik iets minder graag.
Hetgene die mij het meest teleurgesteld heeft is de geur. Al tijdens het lakken was er een zeer sterke, chemische geur aanwezig. Geen probleem dacht ik, na het drogen verdwijnt die geur wel. Helaas pindakaas. Een uur later zat ik boterhammen te eten en telkens ik een hap nam van mijn boterham rook ik weer die chemische geur. Aangenaam is anders. Naarmate de tijd vorderde, minderde de geur. Helemaal weg is hij nog niet.
De lak droogt ook traag. Verwacht je dus maar aan fingerprints. Er is snel een brok af, binnen het uur. Het is erg om te zeggen maar ik moet echt zoeken naar positieve eigenschappen. De dekking, de grote inhoud en de prijs…that’s all.
Conclusie: ik raad deze lak niet aan.
Written by Eva
Mooie kleur maar dus niet echt stootvast zullen we maar zeggen.
Een goede top coat doet wonderen 🙂
Dat klinkt inderdaad niet al te best
Wat jammer dat de kwaliteit zo tegen valt! Ik vind de kleur wel erg mooi.
Jammer dat hij zo tegenvalt, het is best nog een speciaal kleurtje nagellak.
Die laten we maar in de schappen liggen.
Jammer maar leuk dat je het even voor ons test voor ik dat tweede schuif begin te vullen 😀
Even ter zijde: ik vind het best een mooie kleur!
Daarvoor dient mijn blog hé 🙂
Best een mooie kleur, jammer dat hij tegenvalt!
Jammer, maar het viel te verwachten. Toch ben ik wel onder de indruk van de mooie kleur!
Wauw, lovely nagellak! Het lijkt wel een rose gold kleur, amazing!
thank you 🙂
Jammer vd geur maar het is wel een mooi kleurtje!
Wel mooi kleurtje, maar als het zo blijft stinken is dat wel een tegenvaller, ja. 😦