Essential Care: Organic Rose Moisturiser

Nieuwe webshops ontdekken vind ik altijd leuk. Tijdens het surfen kwam ik terecht bij de webshop van Bioreine. Na lang twijfelen ben ik dan voor de organic rose moisturiser gegaan. 

Deze lichte emulsie is speciaal ontwikkeld voor alle huidtypes : normaal, gemengd, droog, gevoelig, rijper en de huid die vroegtijdige tekenen van veroudering vertoont.
Kan ook perfect gebruikt worden als oogcrème.

Klinkt als een multifunctioneel product die voor iedere huid geschikt is.

Ter info: niet getest op dieren, geschikt voor veganisten, geen kunstmatige parfums, geen giftige chemicaliën,…Dikke plus!

Verder heeft de crème een lichte textuur die gemakkelijk en volledig geabsorbeerd wordt door de huid en die de huid zijdezacht maakt. Super hydraterend door de shea butter/karitéboter, jojobaolie, kokosolie, aloë vera en de essentiële oliën en hydrolaten van de Damaskus roos. De koudgeperste plantaardige oliën die van nature rijk zijn aan antioxidanten van vitamine A & E en zee duindoorn helpen mee in de strijd tegen de verouderende en collageen-vernietigende werking van vrije radicalen en zonlicht.

Zalige ingrediënten hé? Niet te geloven dat die allemaal in de crème zitten.

 

Zoals je kan zien op de foto is de crème lichtgeel van kleur. De textuur is goed. Niet te lopend en niet te vast.

De geur is redelijk sterk, maar niet storend voor mij. As promised trekt de crème snel in. Er blijft geen vettig laagje achter, hooray! Mijn huid voelt verfrist aan en is goed gevoed.

Conclusie: goed product.

Written by Eva

9 thoughts on “Essential Care: Organic Rose Moisturiser

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s