Het is ondertussen al bijna een maand geleden dat ik in de MUFE-store te Brussel was. De producten ben ik nogal volop aan het testen. Vorig weekend heb ik de HD elixir voor het eerst getest en dear lord wat een ontdekking!!!
Het product zit in een flesje van mat glas. Voor mij al een pluspunt. Glas geeft toch een duurdere indruk dan plastic.
Dit staat er op:
Instant radiance an hydratation serum.
Het is een uniek serum dat directe en langdurige hydratatie van de huid biedt (+520% na slechts 15 minuten!).
Wat ik superleuk vind aan dit product is dat je het aanbrengt met een pipetje. Voordien had ik nog geen enkel product met een pipetje. In mijn fantasie voel ik me dan precies één of andere labo-medewerker die geniale uitvindingen doet.
En ja, mijn nagels zijn superkort nu. Een accident waardoor ik een have nagel verloor heeft er voor gezorgd dat ik de andere nagels ook moest kortwieken.
Het product is niet echt doorzichtig van kleur maar ook niet wit. Je hebt er echt niet veel van nodig. Eén pipetje is zelfs al te veel voor m’n hele gezicht. Zuinig is hij dus zeker.
Hij wrijft heel makkelijk uit. Een geltextuur vind ik sowieso het best voor mij. Voelt zalig fris aan en dringt echt binnen de seconde in je huid, no joke. Geen blinkend vel achterna, wel de zachtste huid die ik in jaren gehad heb!
Dit product is echt een wondermiddel. Superzachte, gehydrateerde huid ZONDER vettig laagje. Heel zuinig en makkelijk in gebruik. Hier sta ik volledig achter.
Dit MOET iedere vrouw in haar bezit hebben. Ik kan echt met de hand op het hart zeggen dat dit het beste product is die ik ooit gehad heb!
Als afsluiter nog een foto:
Written by Eva
Ok! En nu WIL en MOET en ZAL ik dit ook hebben! Thanks voor de tip!
graag gedaan 😀 het is echt de holy grail waar ik al heel m’n leven op zit te wachten!
Kan ik die online op hun webshop terugvinden? ‘k Zie hem er niet direct op staan en je maakt me wel nieuwsgierig genoeg om hem in huis te halen!
http://shop.puracos.com/store1/HD_ELIXIR-details.aspx 🙂
Wow, wat klinkt dat goed! Het laat geen vettig laagje achter, maar is het wel geschikt voor de vettere huid? Ik kende het product nog niet.
Die klinkt wel erg fijn ! Heb je een idee van de prijs ?
35.20 euro maar dat is hij zeker waard. en als ik als budget-lover dat zeg…!
Oh, dat klinkt heel erg fijn 🙂
Lijkt me een fijn product. 🙂
héééél fijn 🙂
Het klinkt heel erg fijn!
Oh my klinkt super ! En ik ben er vorige week nog gepasseerd. Kzal nog es moeten gaan :p !
ja!
Ik ben benieuwd geworden 🙂
Dit klinkt goed! Ik ben alleen geen fan van glazen potjes vanwege het kletter-gevaar in de badkamer 😉
nog nooit meegemaakt 🙂 fingers crossed!
Oh, ik heb hem nog steeds niet getest…. Morgen meteen maar is doen!!
ik ben benieuwd naar wat jij er van vindt 😀
oehh dat klinkt fijn!
De verpakking alleen al, de flacon, met zo een pipet, amazing. Fijn dat hij je huid ook zo zacht laat aanvoelen! 😀
Ik kende dit product nog niet, lijkt me fijn!
Wat een enthousiaste review! 😀 Dan moet het wel goed werken! Ga ik onthouden 🙂 Thanks!
(ik kwam even een kijkje nemen via BBB)
Maar wat kost dat goedje?
35.20 euro (staat als reactie op een comment :))
Sorry niet gezien maar ik zag wel dat er een andere prijs is voor leerkrachten !
ik denk wel dat ze leerkrachten van schoonheidsscholen bedoelen hoor 😉
Staat er niet bij. Leerkrachten krijgen overal korting hoor tankstations, winkels, dus misschien daar ook :p
gelukzak 😀
Tja jong, ik ga nooit met ne auto van ’t werk rijden e 😉
Okeee dit wil ik hebben!