De laatste tijd had ik op meerdere blogs advertorials gezien over flower tag van Kenzo. Er schoot mij te binnen dat ik van dit parfum nog een sample liggen had. Het was trouwens al weer een tijdje geleden dat op B@W een parfumreview verschenen was. Ik wist wat me te doen stond.
Dit zegt Kenzo:
Paris. The night progresses, intense and captivating. In the shimmering darkness, a young woman tags her dreams. FLOWERTAG Eau de Parfum reveals a mysterious sensuality.
Hoe is de geur opgebouwd:
topnoten: rabarber, zwarte bessen en pompelmoes
hartnoten: gardenia, jasmijn en pioenroos
basisnoten: praline, muskus, patchouli en vanille
Gelijkenissen met de originele flowerbykenzo:
Ze bevatten allebei roos, muskus en vanille.
Mijn ervaring:
Ik herken er duidelijk de originele flowerbykenzo in. Deze versie is wel frisser en fruitiger. De wierook in de gewone flowerversie maakte het parfum wat zwaarder. De tagversie is met voorsprong mijn favoriet. De eerste paar minuten dat ik hem op heb is er wel een bepaalde geur aanwezig die ik niet zo graag ruik. Aangezien dit voorkomt in de eerste minuten moet de boosdoener gezocht worden in de topnoten. Ik gok op de rabarber. Het parfum is inderdaad sensueel en heeft tegelijk ook klasse. Volgens mij een ideaal geurtje voor vrouwen tussen 20 en 40 die houden van mysterieuze zomernachten.
Written by Eva
Klinkt erg lekker!!
zeker weten, die zou ik wel eens durven kopen 🙂
Ziet er goed uit ^^
klinkt goed!
De normale flowerbykenzo vind ik niet zo lekker. Misschien dat ik deze wat fijner vind, aangezien hij wat frisser en fruitiger is!
Probeer eens de tester in de parfumerie 🙂
klinkt heel erg lekker
Lijkt me een heerlijk parfum!
Klinkt lekker!
Ik vind hem ook heel goed!
Hij is lekker he? Ik vind het ook een zalig parfum!
spijtig dat samples zo snel op zijn :p maar ik ga deze toch fullsize kopen ooit 🙂
Het feit dat ik niet hou van Flower by kenzo gaat me hier dus zeker van weghouden. Ik ben meer te vinden voor Lady Million 😉
die heb ik nog niet getest 🙂