Vooraleer de felicitaties binnenstromen, mijn verjaardag was niet gisteren of vandaag. Ik heb het feestje gewoon lang moeten uitstellen omdat er altijd wel iets roet in het eten strooide. Werk, ziekte, examens…Maar gisteren is het er dan toch van gekomen! Een gezellige avond met hapjes en drank, een filmpje, veel bijkletsen en natuurlijk cadeautjes 🙂
Speciaal voor jullie heb ik een fotoreeks gemaakt van de cadeaus met een korte beschrijving. De reviews van de make-up producten volgen later 🙂
Bovenaan het artikel zie je het eerste cadeau. Mijn superdiva wandklok met diamantjes. Precies wat ik nodig had! Mijn vriendinnen zijn mindreaders, een andere verklaring heb ik er niet voor. Altijd naar mijn gsm kijken of naar mijn wekker was niet echt handig, maar nu hoef ik maar gewoon naar de muur te kijken. Dat wit past trouwens perfect op mijn groene muur.
Nog even een close-up van de diamanten.
Cadeau nummer twee. Mijn superdeluxe houten rekje voor aan de muur. Zoals een vriendin zei, ideaal om mijn parfum stash in te zetten en nog wat foto’s. Zwart past ook bij groen. Volgens mij ga ik dat hangen aan de muur tegenover mijn bed. Zalig om zo wakker te worden met mijn parfumstash in het vizier 🙂
Number three. Een rieten nachttafeltje. Ook iets die ik nog nodig had. Nu hoef ik niet meer alles naast mijn hoofdkussen te leggen. Mijn bed staat tussen twee muren en een normaal nachttafeltje past daar niet tussen. Gelukkig past dit er wel tussen. The cleenex box and the water bottle have a new home!
And of course I saved the best for last 😀
Ik kreeg een metalen doosje toegeschoven afkomstig uit Italië. Koekjes? Amarettokoekjes, die lust ik wel. Maar de inhoud was nog veel beter! Er zat make-up in.
Catrice duoblush versie 020 Peach Sorbet. Tot nu bestond mijn stash alleen maar uit roze blushes dus deze peachy versie is zeker een aanwinst.
De ‘I ❤ stage’ eyeshadow base van essence. Daar heb ik al veel positieve reviews van gelezen. Ben benieuwd.
De essence maximum definition volume mascara. Mijn mascara was net op, dus qua timing kon het niet beter.
Een staaltje amandelmelk van L’Occitane. You can never go wrong with almond.
En als klap op de vuurpijl: LIPGLOSS! My weak spot. Als ik er zie, moet ik minstens één kopen. Het blinkt zo mooi, het ruikt lekker, het is niet duur…ik kan er gewoon niet aan weerstaan. Vanaf gisteren ben ik dan ook de trotse eigenares van de catrice lip appeal versie 060 Coralista.
Zo dat was het dan. Hopelijk hebben jullie genoten van de sneak peak in mijn beautystash en slaapkamerdecoratie 🙂
De lerares Engels komt in me boven: weak spot 😉
Ik kon het niet laten, forgive me!
omg xD dat wist ik ook. Zo zie je maar hoe belangrijk het is om alles te dubbelchecken. Anders tevreden over het artikel 🙂
Uiteraard! Je hebt leuke dingen gekregen, die klok, dat rekje, dat nachttafeltje. Dan die make-up. Je vriendinnen hebben goede smaak 😉
Helemaal waar. Echte engeltjes 🙂
Dat metalen groene koekjesdoosje is zo leuk! 😉
dat ga ik zeker houden 🙂
Leuke verjaardagsgeschenkjes
danku 🙂
wat leuk allemaal !
x
leuke cadeau’s!
Je hebt leuke cadeautjes gekregen!
Echt leuke bruikbare cadeautjes heb je gekregen!
dankuwel 😀
Wauw, prachtige cadeau’s heb je gekregen! De mascara is superfijn, mijn budgetfavoriet!
Leuke dingen heb je gekregen!
Wat ben je lekker verwend!! Ik heb zelf ook de lipgloss en vind hem heel fijn. Lieve vriendinnen heb je.
het zijn echte schatjes 🙂